Сайт чудовий ЛОГО-АРТ
Вийшов впевнено на старт.
А щоб вдалим старт був цей,
Запросили ми гостей.
Будемо ми спілкуватись,
З цікавинками навчатись.

(Юлія Рібцун)

ЛОГО-АРТ – це скарбниця правильного і красивого мовлення, розвитку логіки і мислення, уваги і пам’яті засобами розвивальних ігор, казки, образотворчої діяльності, реалізації прихованого, але обов’язково наявного у кожній людині (не важливо, в дитині чи у дорослій), внутрішнього потенціалу. Це суміш з науки, фантазії і практики. Це місце, де зустрічаються цікаві пропозиції і необмежені можливості. Промінчики ЛОГО-АРТ живуть у кожному з нас, і варто лише захотіти, щоб вони прокинулися і проявилися, зробили ваше життя або життя інших людей яскравішим і цікавішим.

До Вашої уваги сайт Юлії Валентинівни Рібцун – доктора філософії в галузі педагогіки, старшого наукового співробітника, логопеда, учителя-дефектолога, дипломованого практикуючого психолога, психотерапевта, дитячої поетеси. Цінність і унікальність цього сайту в тому, що тут представлений виключно авторський матеріал, а не зібраний з інших ресурсів. Всі статті, присвячені діагностиці та компенсації мовних порушень, організації загальнопедагогічної, логопедичної та психологічної допомоги, викладені на сайті, вже опубліковані, причому більшість з них у виданнях, що входять до переліку Державної атестаційної комісії України; книги мають гриф Міністерства освіти і науки України.

Ласкаво запрошуємо в подорож сторінками ЛОГО-АРТ, де, я дуже сподіваюся, ви знайдете для себе багато корисного. Запропоновані матеріали допоможуть у роботі логопедів, корекційних педагогів, вихователів дошкільних закладів освіти,  вчителям загальноосвітніх і спеціальних навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення, психологам, гувернерам, працівникам реабілітаційних, ресурсно-інклюзивних центрів, слухачам курсів підвищення кваліфікації в галузі спеціальної освіти, студентам педагогічних спеціальностей, батькам, що мають дітей з особливими освітніми потребами. ЛОГО-АРТ – це Ваш вдалий старт!